Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Gyvenimas toks...
GBPay paslaugos – neteisėtos

Vilnius. Lietuvos bankas įspėja – nesusigundykite „banko“ GBPay paslaugomis, ši įmonė neturi teisės siūlyti bankininkystės paslaugų.  

Viešojoje erdvėje plinta įmonės GBPay, prisistatančios banku, pranešimai dėl teikiamų paslaugų, kvietimai į pristatymus, siūloma įsigyti tariamo banko paslaugų, pavyzdžiui, mokėjimo kortelę už 100 Eur, žadant didelį paslaugų paketą.

Atkreipiame dėmesį, kad bankas Lietuvoje veiklą vykdyti gali tik turėdamas licenciją. Lietuvos bankas nėra išdavęs licencijos GBPay, neturime duomenų, kad ją būtų išdavusios ir kitų Europos Sąjungos šalių finansų rinkos dalyvių priežiūros institucijos. Lietuvos bankas rekomenduoja susilaikyti nuo bet kokių veiksmų, susijusių su šiuo paslaugų teikėju.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Pasitikrinkite: jeigu įmonės nėra Lietuvos banko finansinių paslaugų teikėjų sąraše, primygtinai siūlome nesinaudoti jos paslaugomis, o sulaukę įtarimą keliančių pasiūlymų, nedelsdami apie tai praneškite Lietuvos bankui.

Primename: visada būkite atsargūs ir apdairūs – saugokite savo asmens duomenis, neatskleiskite jų tretiesiems asmenims (tokie duomenys gali būti panaudoti sukčiavimo tikslais), neperveskite lėšų prieš tai neįsitikinę, kad jos atiteks veikiantiems ir realybėje egzistuojantiems asmenims ar įmonėms.

LB inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos