Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Gyvenimas toks...
Dar kartą ieško investuotojo Dotnuvos ūkiui

Vilnius. Turto bankas dar kartą ieško investuotojo Dotnuvos eksperimentiniam ūkiui – pradinė jo pardavimo kaina sumažėjo 9,9 proc. – iki 2,16 mln. eurų.

Pasak Turto banko vadovo Mindaugo Sinkevičiaus, prieš pirmąjį aukcioną liepą buvo įsigyta keliolika įmonės veiklą detalizuojančių dokumentų rinkinių, tačiau nebuvo paraiškų įsigyti bendrovę.

„Manome, kad investuotojus pristabdė įmonės kaina, todėl ją koregavome, taip pat prailginome paraiškų priėmimo terminą. Tikimės, kad tai padės pritraukti strateginius investuotojus, kurie užtikrintų įmonės veiklos tęstinumą“, – sakė M. Sinkevičius. 

Bioversija 22 08 31

Pirmasis ūkio aukcionas turėjo įvykti rugpjūtį. Tuomet įmonės akcijos buvo parduodamos už pradinę 2,397 mln. eurų sumą. Apie tai portalas manoukis.lt rašė liepos pradžioje.

Pirkėjai antrajam aukcionui savo pasiūlymus gali teikti rugsėjo 30-spalio 10 dienomis. Aukcionas vyks spalio 11 dieną.

Kėdainių rajone įsikūręs Dotnuvos eksperimentinis ūkis į privatizuojamų objektų sąrašą įtrauktas 2018-ųjų birželį. Daugiau nei 730 ha žemės valdantis ūkis užsiima gyvulininkyste, augalininkyste bei eksperimentine, mokomąja ir bandomąja veikla, žemės ūkio mokslo, inovacijų bei pažangių gamybos technologijų diegimu ir plėtra.

2018 m. ūkis pateko į efektyviausių pieno gamintojų šalyje dešimtuką – primilžis siekė vidutiniškai po 10 425 kg pieno iš karvės per metus.

Ūkis įregistruotas 2001 metais, pertvarkius Lietuvos žemdirbystės instituto sėklininkystės ūkį. Jame dirba apie 40 darbuotojų.

Pernai įmonė gavo 1,32 mln. eurų pajamų ir patyrė 75 tūkst. eurų nuostolio. Užpernai jos pajamos siekė 1,61 mln. eurų ir įmonė veikė pelningai – uždirbo 43 tūkst. eurų grynojo pelno. 

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija