


Londonas. Jungtinės Karalystės ūkininkams skirtas žurnalas „Farmers Weekly“ paskelbė labiausiai fiziškai darbui ūkyje pasirengusį ūkininką.
„Fittest Farmer“ konkurso tikslas yra skatinti fizinį ir psichinį pasirengimą darbui žemės ūkyje, skatinant ūkininkus labiau rūpintis savo sveikata.
Kaip rašo žurnalas, kadangi ūkininkavimas tampa vis mažiau fiziškai aktyvus ir labiau mechanizuotas, ūkininkai vis daugiau laiko praleidžia biure, o ne lauke, jiems vis svarbesnė tampa fizinė veikla.
Ūkininkavimas dažnai būna vienišių veikla, todėl šiuo konkursu norima atkreipti dėmesį ir į psichikos sveikatos bei geros savijautos klausimus. Anot redakcijos, šis konkursas smagus būdas pradėti diskusiją apie ūkininkų fizinę ir psichinę sveikatą.
Čia galima peržiūrėti konkurso dalyvių nuotraukas. Akivaizdu, kad vieni ūkininkai šį konkursą vertina rimtai, kelia vaizdus iš treniruočių, o kiti tiesiog pokštauja.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Iš pareigų atleistas ŽŪDC vadovas ir valdyba
2025-04-17 -
Dalis valdančiųjų siūlo Žemės ūkio rūmams nebeskirti finansavimo
2025-04-16 -
Tarp „Pienas LT“ nepriklausomų valdybos narių – ir aludaris
2025-04-04
Skaitomiausios naujienos
-
Saulės elektrinės nukenčia vis dažniau
2025-04-01 -
Gazolio naudojimas ūkyje: nusižengimų beveik nerasta
2025-03-31 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16
(0)