Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Gyvenimas toks...
Aviganis įkainotas rekordine suma

Londonas. Geros veislinės vertės ir didelio genetinio potencialo žemės ūkio gyvuliai kainuoja milžiniškas sumas, tačiau šunys taip pat gali gerokai patuštinti banko sąskaitą. Didžiojoje Britanijoje parduoto aviganio kaina sumušė pasaulio rekordą.

Ganymo šunų dresuotoja iš Didžiosios Britanijos Ema Grei (Emma Grey) pralenkė 2016 m. airių augintojų pasiektą rekordą (14 805 svarai sterlingų - apie 16 tūkst. eurų), kai pardavė apmokytą kalytę Megan už 18 900 svarų sterlingų (daugiau kaip 20,3 tūkst. eurų), rašo portalas „Farmers Weekly“. Moteris daugiau kaip 60 ha valdose ne tik augina avis bei mėsinius galvijus, bet ir užsiima ganymo šunų veisimu, dresavimu.

Dviejų su pusę metų amžiaus Megan, kuri yra tarptautinių šunų varžybų čempionų palikuonė, atiteko JAV „wagyu“ galvijų augintojui ir naftos bei dujų magnatui Brajanui Stampsui (Brian Stamps), kuris pateikė pasiūlymą telefonu iš savo namų Oklahomoje.

Bioversija m7 2024 03 29

Kalbėdamas po pardavimo sandorio B. Stampsas teigė, jog anksčiau nepažinojo šunų augintojos ir dresuotojos iš Didžiosios Britanijos, tačiau pamatė jos skelbimus socialiniame tinkle. Vyrą sužavėjo vaizdo įrašas, kuriame buvo rodoma, kaip šuo dirba ir valdo galvijus, todėl jis nedelsiant susisiekė su savininke. Naujasis šeimininkas tiki, jog kalė ne tik praves jo ūkyje, bet ir suteiks daug žadančių palikuonių, kurie pagerins JAV laikomų aviganių genofondą.

Tuo tarpu, E. Grei neslėpė nuostabos: „Tikėjomės gero užmokesčio, tačiau pasiūlyta suma vis tiek buvo staigmena“.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos