Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Aplinka, miškai
Nacionalinei žemės tarnybai vadovaus Saulius Mickus

Vilnius. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktoriaus pareigas nuo liepos 2 d. pradeda eiti Saulius Mickus, laimėjęs konkursą šiai vadovaujančiai pozicijai.

Nacionalinė žemės tarnyba pavaldi Aplinkos ministerijai ir atsakinga už žemėtvarkos planavimą, nekilnojamojo turto kadastrą, apskaitos, geodezijos, kartografijos, valstybinių erdvinių duomenų rinkinių ir žemėlapių rengimą. Taip pat ji teikia pagalbą savivaldybėms dėl valstybinės žemės valdymo ir panaudos, rūpinasi, kad šie procesai būtų vieši ir skaidrūs.

Aplinkos ministro Simono Gentvilo teigimu, S. Mickus ateina iš bankininkystės sektoriaus, kuriam būdingas skaidrumas ir atskaitomybė, todėl tikimasi, kad įgyvendins lūkesčius ir NŽT.

Bioversija 2024 07 09 m7

Vienas svarbiausių naujojo vadovo uždavinių – valstybinę žemę naudoti racionaliau, skaidriau, stiprinti įstaigos kompetencijas teikiant paslaugas visuomenei ir įstaigoms, skaitmenizuoti veiklą ir procesus, stiprinti konsultavimo funkciją, didinti paslaugų prieinamumą.

„Kartu su NŽT komanda, Aplinkos ministerijos bei susijusių partnerių įsitraukimu sieksime plėtoti strategines veiklos kryptis, stiprinti įstaigos kompetencijas, skaidriai teikti paslaugas visuomenei ir įstaigoms. Tikiu, kad veiklos modernizavimas bei inovacijų diegimas bus pagrindas, kuris padidins įstaigos efektyvumą ir gerins paslaugų bei procesų kokybę. Kartu su komanda kursime stiprią, atvirą organizacinę kultūrą bei skaidrią, aiškią, viešą veiklą, paremtą aukščiausiais standartais ir profesionalumu“, – sako S. Mickus.

Naujasis Nacionalinės žemės tarnybos direktorius yra baigęs verslo administravimo ir vadybos bakalauro bei verslo administravimo ir vadybos magistro studijas Vilniaus universitete. Nuo 1997 m. dirbo SEB banke, kur pastaruoju metu ėjo Lizingo departamento direktoriaus ir Rizikos valdymo skyriaus vadovo pareigas, taip pat buvo Lietuvos bankų asociacijos Lizingo komiteto pirmininkas ir Baltijos šalių lizingo vadovas.

Parengta: pagal AM inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos