BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Aplinka, miškai
Miškų urėdija 2024-aisiais turėtų įsikurti netoli Vievio

Vilnius. Valstybinių miškų urėdija (VMU) nuo 2024 metų turėtų įsikurti centriniame biure šalia Vievio. Tai tapo įmanoma po to, kai Vyriausybė nutarimu Turto bankui pardavė buvusią moksleivių stovyklą šalia Vievio, teigiama VMU pranešime.

Pasak įmonės vadovo Valdo Kaubrės, VMU, įvykdžiusi pirminius darbus po bendrovės įkūrimo 2018-aisiais, dabar pradeda naują veiklos etapą.

„Įveikę pirmąjį pokyčių etapą, galime pradėti naują – investuoti į naują ir šiuolaikišką centrinės administracijos pastatų kompleksą“, – pranešime sakė V. Kaubrė.

Bioversija 2024 04 26 m7

Šiuo metu vyksta žemės šalia Vievio, kur buvo įsikūrusi dabar jau apleista vaikų stovykla, perdavimo registravimas Registrų centre.

Netrukus VMU tikisi su Nacionaline žemės tarnyba pasirašyti susitarimą dėl valstybinės žemės sklypo perdavimo, po to bus skelbiamas kūrybinis konkursas architektams, techninio projekto rengimas ir tuomet – statybos.

Planuojama, kad į naują centrinę būstinę persikeltų visi centrinės administracijos darbuotojai, šiuo metu įsikūrę Vilniuje ir Kaune.

VMU teigia, kad būstinė Vievyje, šalia automagistralės Vilnius-Klaipėda ir kitų svarbių kelių susikirtimo taps patogesne susisiekiant su regioniniais padaliniais.

Centrinės VMU būstinės klausimas buvo svarstomas kelerius metus – įmonė svarstė galimybę kurtis Kazlų Rūdoje, Katinuose, apžiūrėjo Turto bankui priklausančius objektus, naujai statomus biurus ir pačiai urėdijai priklausančius objektus. Tačiau, pasak pranešimo, nė vienas jų neatitiko vietai keliamų reikalavimų.

Šiuo metu VMU yra įsikūrusi nuomojamose patalpose Vilniuje. VMU 2018-aisiais į vieną įmonę sujungė visas 42 šalies urėdijas.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos