
Kaunas, balandžio 20 d. Vakar rytą atsistatydinimo pareiškimą parašęs Žemės ūkio rūmų direktorius Remigijus Urbonas (nuotr.) po pietų pakeitė savo nuomonę ir informavo ŽŪR vadovus, kad atsiima pareiškimą.
ŽŪR pirmininkas Andriejus Stančikas vadina susidariusią situaciją ganėtinai įdomia ir subtilia. R. Urbono prašymas atleisti jį iš pareigų vakar buvo patenkintas. ŽŪR Tarybai neišrinkus naujo direktoriaus, laikinai vadovauti Rūmų administracijai paskirtas ŽŪR vicepirmininkas S. Dimaitis.
Pasak A. Stančiko, administracijos direktoriaus skyrimo ir atleidimo tvarka numatyta ŽŪR statute, kuris patvirtintas remiantis Žemės ūkio rūmų įstatymu. ŽŪR taryba ir pirmininkas, priimdami sprendimus, vadovaujasi šiais dokumentais.
Anot A. Stančiko, Rūmų administracijai šiuo metu vadovauja S. Dimaitis, jam suteikti visi įgaliojimai.
Pareiškimą atsiėmęs R. Urbonas teigia, kad jis ir toliau vadovauja ŽŪR administracijai. „Man nereikia su niekuo derinti grįžimo į pareigas, nes iš pareigų niekur nebuvau išėjęs", - komentavo situaciją R. Urbonas. Jis nedetalizavo vakarykščio pokalbio su ŽŪR vadovais, po kurio parašė pareiškimą išeiti iš darbo.
Pasak R. Urbono, pakeisti nuomonę ir atsiimti pareiškimą jį paskatino tai, kad ŽŪR pirmininko pasiūlytas naujas kandidatas į ŽŪR direktoriaus pareigas nesulaukė ŽŪR tarybos palaikymo.
ŽŪR pirmininkas A. Stančikas nuogąstauja, kad destruktyvios nuotaikos nesutrukdytų Rūmų darbo.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Europos Komisija pritarė Strateginio plano pokyčiams
2026-03-27 -
Nuo liepos nebebus privaloma sklypų žymėti riboženkliais
2026-03-26 -
Pieno įstatymo pakeitimai toliau stringa
2026-03-25
Skaitomiausios naujienos
-
Latvijos ūkininkai svarsto, ar verta dirbti šiais metais
2026-03-18 -
Netektis: mirė prof. emeritas Albinas Algirdas Šiuliauskas
2026-03-02 -
Baltijos šalyse ir Lenkijoje galimi žiemkenčių pažeidimai
2026-03-03




(0)