Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Agropolitika
Žemės ūkio rūmuose du direktoriai?

Kaunas, balandžio 20 d. Vakar rytą atsistatydinimo pareiškimą parašęs Žemės ūkio rūmų direktorius Remigijus Urbonas (nuotr.) po pietų pakeitė savo nuomonę ir informavo ŽŪR vadovus, kad atsiima pareiškimą.

ŽŪR pirmininkas Andriejus Stančikas vadina susidariusią situaciją ganėtinai įdomia ir subtilia. R. Urbono prašymas atleisti jį iš pareigų vakar buvo patenkintas. ŽŪR Tarybai neišrinkus naujo direktoriaus, laikinai vadovauti Rūmų administracijai paskirtas ŽŪR vicepirmininkas S. Dimaitis.

Pasak A. Stančiko, administracijos direktoriaus skyrimo ir atleidimo tvarka numatyta ŽŪR statute, kuris patvirtintas remiantis Žemės ūkio rūmų įstatymu. ŽŪR taryba ir pirmininkas, priimdami sprendimus, vadovaujasi šiais dokumentais.

Bioversija 23 09 01 m7

Anot A. Stančiko, Rūmų administracijai šiuo metu vadovauja S. Dimaitis, jam suteikti visi įgaliojimai.

Pareiškimą atsiėmęs R. Urbonas teigia, kad jis ir toliau vadovauja ŽŪR administracijai. „Man nereikia su niekuo derinti grįžimo į pareigas, nes iš pareigų niekur nebuvau išėjęs", - komentavo situaciją R. Urbonas. Jis nedetalizavo vakarykščio pokalbio su ŽŪR vadovais, po kurio parašė pareiškimą išeiti iš darbo.

Pasak R. Urbono, pakeisti nuomonę ir atsiimti pareiškimą jį paskatino tai, kad ŽŪR pirmininko pasiūlytas naujas kandidatas į ŽŪR direktoriaus pareigas nesulaukė ŽŪR tarybos palaikymo.

ŽŪR pirmininkas A. Stančikas nuogąstauja, kad destruktyvios nuotaikos nesutrukdytų Rūmų darbo.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos