Basf a1 08 12 23 Basf m1 08 12 23
Agropolitika
Žemės ūkio ministrė patarėju paskyrė B. Markauską

Vilnius, sausio 24 d. Žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė pirmadienį savo patarėju paskyrė Bronių Markauską. Naujasis patarėjas bus atsakingas už santykius su žemės ir maisto ūkio subjektais, žemdirbių savivaldos organizacijomis.

45 metų B. Markauskas baigė Kauno politechnikos institutą, nuo 1990 metų ūkininkauja, augina 50 melžiamų karvių. Dėl naujų pareigų ministrės patarėjo ūkyje niekas nesikeis. „Jau seniai fermose tvarkosi šeimos nariai, nes man ir anksčiau 2-3 kartus per savaitę tekdavo išvykti“, - „Mano ūkiui“ sakė B. Markauskas. Jis pripažino, kad naujos pareigos iš jo pareikalaus objektyvumo. "Kita vertus, ir žemdirbiams kartais sunku įrodyti, kad dėl įvairių reglamentų turi būti taip, o ne kitaip", -sakė jis.

B. Markauskas yra ir Lietuvos pieno gamintojų asociacijos tarybos pirmininkas, Pieno tarybos prie Žemės ūkio ministerijos pirmininko pavaduotojas, žemės ūkio kooperatyvo "Lietuviškas pienas" valdybos narys, Žemės ūkio rūmų prezidiumo narys, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys.

Politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojus valstybės politikas į pareigas priima be konkurso savo įgaliojimų laikui.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos