Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Agropolitika
Vyriausybės vadovė: pasėlių deklaravimas pavyko sklandžiai
LR Vyriausybės nuotr.

Vilnius. Pasėlių deklaravimas, nuo kurio galėjo priklausyti žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko likimas, pavyko sklandžiai, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Manau, kad deklaravimas pavyko sklandžiai, mačiau didžiulį komandos įdirbį ir dideles pastangas spręsti problemas, atsakinėti į klausimus ir suteikti visą paramą, kuri buvo reikalinga“, – interviu „Verslo žinioms“ sakė premjerė. 

„Niekada nebus viskas tobula, gyvename realybėje, kur labai didelė dalis problemų, kurios galbūt kartais kuriamos gamtos, rinkos konjunktūros, kaip dabar, kai turime situaciją, kai nuo 2022 metų visos žemės ūkio žaliavų kainos smarkiai nukritusios.

Bioversija 2024 07 09 m7

Tai, be jokios abejonės, turi poveikį ir verslo atstovams, nes 2022 metais kaštai buvo ženkliai išaugę, bet ir kainos, pajamos buvo ženkliai išaugusios. Dabar ta situacija apsivertė, iš esmės dėl globalių trendų“, – kalbėjo ji.

Opozicija K. Navickui balandį surengė interpeliaciją dėl padėties žemės ūkio sektoriuje, tačiau jam postą pavyko išsaugoti. I. Šimonytė ne kartą yra sakiusi, kad ministro likimas priklausys ir nuo pasėlių deklaravimo sėkmės ar nesėkmės.

Pasėlių deklaravimas vyko iki birželio pabaigos.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos