Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Agropolitika
Ūkiams modernizuoti – perpus mažiau nei prašyta

Vilnius. Ūkininkai, siekiantys modernizuoti savo ūkius, šiemet paprašė tam 53 mln. eurų paramos, o skirta 25 mln. eurų.

NMA paskelbė preliminarius paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“ surinkimo rezultatus. Ūkininkai, siekiantys modernizuoti savo ūkius, šiais metais dėl paramos galėjo kreiptis nuo kovo 1 d. iki balandžio 30 d.

Per šį laikotarpį ūkininkai pateikė 1 251 paraišką, jomis paprašė daugiau kaip 53 mln. eurų paramos. Tačiau šiuo paraiškų rinkimo etapu buvo skirta 25 mln. eurų. Prašoma paramos suma viršija skirtąją daugiau kaip 2 kartus.

Bioversija 22 02 02

Paraiškos pagal investicines priemones vertinamos keliais etapais: pirmame etape atliekamas paraiškų prioritetinis vertinimas, antrame etape – tinkamumo skirti paramą vertinimas. Pirmame etape sudaroma paraiškų pirmumo eilė įvertinus jų atitiktį atrankos kriterijams pagal paramos paraiškoje, jos prieduose ir registruose esančią informaciją.

Pagal šią veiklos sritį remiama žemės ūkio produktų gamyba;  prekinių žemės ūkio produktų (pagamintų (išaugintų) valdoje) apdorojimas (rūšiavimas, pakavimas, surinkimas ir t. t.), perdirbimas ir tiekimas rinkai arba pripažinto žemės ūkio kooperatyvo iš savo narių jų valdose pagamintų ar išaugintų žemės ūkio produktų supirkimas ir realizavimas, supirktų iš savo narių jų valdose pagamintų ar išaugintų žemės ūkio produktų perdirbimas ir iš jų pagamintų maisto ir ne maisto produktų realizavimas.

NMA, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kokias tiksliosios žemdirbystės technologijas naudojate savo ūkyje?
Visos apklausos