Paskirtas naujas ekologinio sertifikavimo įstaigos vadovas
2012-08-09

Kaunas, rugpjūčio 9 d. Ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų sertifikavimo bei kontrolės įstaigai „Ekoagros" nuo pirmadienio vadovaujantis Gintaras Nagulevičius (nuotr.) užsibrėžęs tikslą pakeisti darbuotojų požiūrį į klientus, o pačius darbuotojus ginti nuo nepagrįstų užsipuolimų.

Gintaras Nagulevičius vadovauja viešajai įstaigai „Ekoagros" nuo rugpjūčio 6-osios, laimėjęs konkursą laisvoms direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą birželio mėnesį paskelbė Žemės ūkio ministerija, kuri su Sveikatos ministerija yra šios įstaigos dalininkės.

Praėjusiais metais, sustiprėjus priešpriešai tarp ekologinių ir chemizuotų ūkių savininkų, „Ekoagros" buvo smarkiai kritikuojama dėl savo veiklos. Ona Kazlienė, vadovavusi šiai įstaigai nuo 2005-ųjų, šiuo metu dirba direktoriaus pavaduotoja.

Linas Agro 20 09 01

Paklaustas apie įmanomas permainas įstaigos veikloje ir ekologinės gamybos sertifikavimo srityje, G. Nagulevičius atsakė, kad vienas iš pagrindinių tikslų - pakeisti įstaigos darbuotojų požiūrį į klientus, jų bendravimo stilių, kad ūkininkai neturėtų pagrindo priekaištauti dėl nemandagumo, neprofesionalumo ir kt.

„Kardinalių permainų neplanuojama, nes šiuo metu vyksta intensyvūs su sertifikavimu susiję darbai, todėl imtis ką nors keisti būtų žalinga. Kai pasibaigs tikrinimo sezonas, galėsime galvoti apie optimizavimą, atsižvelgti į klientų pageidavimus dėl tvarkos ir taisyklių.

Bet jau šiandien galiu pasakyti, kad ligšiolinė „Ekoagros" kritika - tai pavienių ūkininkų ir kai kurių žiniasklaidos priemonių nepagrįstos interpretacijos. Įstaigos žmonės dirba išmanydami savo darbą", - sako naujasis „Ekoagros" direktorius G. Nagulevičius.

G. Nagulevičius iki pastarojo paskyrimo dirbo Žemės ūkio ministerijos programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centro direktoriaus pavaduotoju. Jis yra Lietuvos žemės savininkų sąjungos Tarybos pirmininkas.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ar reikia riboti tiesiogines išmokas (nustatyti „lubas“)?
Orai