
Vilnius. Pakeistos Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės.
Pakeistose taisyklėse nurodyta, kad kai pareiškėjas deklaravo plotus pagal ekologinės sistemos veiklą „Neariminės tausojamosios žemdirbystės technologijos“ ir juose pasirinko taikyti tiesioginės sėjos būdą, tačiau Nacionalinė mokėjimo agentūra po patikros nustatė, kad tuose deklaruotuose plotuose taikyti kiti bearimių technologijų žemės dirbimo būdai, pareiškėjui bus skiriama ekologinės sistemos išmoka už kitus bearimių technologijų žemės dirbimo būdus (jei atitinka kitiems bearimių technologijų žemės dirbimo būdams keliamus reikalavimus). Ši nuostata taikoma tik 2024 m. pateiktoms paraiškoms.
Pakeistose taisyklėse taip pat nurodyta, kad 2024 m. pavėluotai pateiktoms paraiškoms tiesioginių išmokų už plotą suma nebus mažinama 1 procentu.
Su įsakymu, kuriuo pakeistos taisyklės, galite susipažinti čia.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Ministerija: KPP projektai bus baigiami Strateginio plano lėšomis
2025-10-31 -
Vyriausybė nepritarė siūlymui taikyti lengvatinį PVM ekologiškam maistui
2025-10-29 -
Klausimas su kvapu: ar miestui ir kaimui turi būti taikomos vienodos taisyklės?
2025-10-23
Skaitomiausios naujienos
-
Išmokų nematysi, jei gausi pensiją?
2025-10-17 -
Melagingos žinutės kaina: iš ūkininko lauko dingo 150 t bulvių
2025-10-21 -
Po didinamuoju stiklu – traktorių ir kitų žemės ūkio mašinų registracija
2025-10-09




(0)