


Vilnius. Smulkiųjų ūkių paramai padidintos lėšos ir pratęstas paraiškų rinkimo laikotarpis, praneša Žemės ūkio ministerija.
Paraiškų priėmimas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“ vyksta nuo kovo 1 d. ir turėjo tęstis iki balandžio 30 d.
Šiam kvietimui buvo skirta 20 mln. Eur: 5 mln. Eur – pieninei galvijininkystei ir 15 mln. Eur – kitiems sektoriams.
Įvertinęs, kad žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas prasidės vėliau (nuo gegužės 2 d.), KPP ir Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano valdymo komitetas nusprendė pratęsti veiklos srities „Parama smulkiesiems ūkiams“ paraiškų priėmimą iki š. m. gegužės 15 d.
Taip pat nuspręsta padidinti ir kvietimui skirtas lėšas – nuo 20 mln. Eur iki 25 mln. Eur. Iš šių papildomų lėšų pieninei galvijininkystei skirta 1 mln. Eur, o kitiems sektoriams – 4 mln. Eur. Šios lėšos bus perskirstytos iš kitų KPP priemonių lėšų likučių.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Siūloma plėsti prijaukintų gyvūnų sąrašą
2025-04-17 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16 -
Baltijos šalių ministrai pasirašė deklaraciją dėl žemės ūkio vizijos
2025-04-14
Skaitomiausios naujienos
-
Saulės elektrinės nukenčia vis dažniau
2025-04-01 -
Gazolio naudojimas ūkyje: nusižengimų beveik nerasta
2025-03-31 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16
(0)