Basf a1 17 10 23 Basf m1 17 10 23
Agropolitika
Nacionalinei žemės tarnybai vadovaus D. Gineikaitė

Vilnius. Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) nuo trečiadienio pradės vadovauti šios tarnybos Kauno skyriaus vadovė Daiva Gineikaitė. Ji laimėjo NŽT vadovo konkursą ir pakeis tarnybai laikinai vadovavusį NŽT Žemės tvarkymo departamento direktorių Algį Bagdoną.

D. Gineikaitė sakė, jog tikslių veiklos planų kol kas neturi, o bendrą šalies žemės situaciją šiuo metu vertina teigiamai.

„Sunku iš karto pasakyti. Pirmiausia reikia susipažinti su visa situacija. Aš dirbau Kaune, tai Kauno situaciją žinau, bet visos Lietuvos - reiktų padaryti analizę, kad galėčiau pasakyti, kokie galimi planai ateityje", - kalbėjo D. Gineikaitė.

Bioversija 23 09 01 m7

Anot jos, toks tyrimas turėtų būti baigtas 2015-ųjų sausio viduryje - tuomet bus galima kalbėti ir apie tikslius darbo planus.

Pasak žemės ūkio ministrės atstovės spaudai Jolantos Butkevičienės, D. Gineikaitė nėra susijusiu su jokia partija. Pati D. Gineikaitė sakė, kad per paskutinius savivaldybių rinkimus ji buvo Darbo partijos narė, tačiau po rinkimų iš partijos pasitraukė.

Žemės ūkio ministerija rugsėjo 15 dieną paskelbė NŽT direktoriaus konkursą. Konkursą į šį postą ŽŪM jau buvo paskelbusi, kai ministerijai dar vadovavo Vigilijus Jukna, tačiau liepą ministre tapusi Virginija Baltraitienė jį nutraukė, kad galėtų asmeniškai peržiūrėti konkurso sąlygas.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ar tenkina išmokų avansai?
  Visos apklausos