Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovu paskirtas J. Milius
2010-09-28

Vilnius, rugsėjo 29 d. Vyriausybė pritarė žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus pateiktai kandidatūrai ir paskyrė Joną Milių vadovauti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Jis  vadovauti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai pradės nuo spalio 4 dienos. 53–jų J. Milius yra baigęs Lietuvos veterinarijos akademiją.

Biomedicinos mokslų daktaras J. Milius gimė 1957 metais birželio 24 dieną Alytuje.  Iki šiol dirbo Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto direktoriumi. Jis yra Pasaulio gyvūnų sveikatos - tarptautinio epizootijų biuro veterinarijos ir maisto kontrolės ekspertas, Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos narys.

J.Milius kvalifikaciją kėlė Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių mokslo įstaigose, stažavosi maisto saugos ir veterinarijos kontrolės institucijose, kartu su bendraautoriais publikavo mokslinius straipsnius Lietuvos ir užsienio šalių periodiniuose leidiniuose. J.Milius yra knygų autorius sveikos mitybos bei gyvūnų ligų prevencijos temomis.

J. Milius pakeis iš pareigų pasitraukusį ilgametį VMVT vadovą Kazimierą Lukauską. Premjero sudaryta komisija yra konstatavusi, kad VMVT esama aplaidaus dokumentų tvarkymo, vidaus kontrolė veikia nepakankamai efektyviai.

Eltos, MŪ inf.

Linas Agro 20 08 03

nmvrvi.lt nuotrauka

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokios mintys / emocijos Jus aplankė sužinojus apie pasiektą ES susitarimą dėl didesnių tiesioginių išmokų?
Orai