

Agropolitika
Jungtinėje Karalystėje dirbs žemės ūkio atašė

Vilnius. Vyriausybė trečiadienio posėdyje pritarė žemės ūkio atašė pareigybės steigimui Jungtinėje Karalystėje (JK) ir panaikinimui – Kinijoje.
Kaip nurodo Žemės ūkio ministerija, atašė JK padės užtikrinti spartesnį informacijos apsikeitimą, glaudesnį bendradarbiavimą tarp atsakingų Lietuvos ir JK institucijų po „Brexit“.
Teigiama, kad tam papildomo finansavimo iš valstybės biudžeto nereikės, nes atašė JK bus paskirtas panaikinus tokią pat pareigybę Kinijoje, kuri yra laisva nuo 2021 metų rugpjūčio. Čia ji naikinama atsižvelgus į Lietuvos eksportuotojų poreikius bei smukusią prekybą su Kinija.
Priėmus tokį Vyriausybės nutarimą, ŽŪM ketina iškart organizuoti konkursą į atašė JK pareigas, darbuotoją tikimasi priimti šiemet.
Parengta: pagal ŽŪM inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Siūloma plėsti prijaukintų gyvūnų sąrašą
2025-04-17 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16 -
Baltijos šalių ministrai pasirašė deklaraciją dėl žemės ūkio vizijos
2025-04-14
Skaitomiausios naujienos
-
Saulės elektrinės nukenčia vis dažniau
2025-04-01 -
Gazolio naudojimas ūkyje: nusižengimų beveik nerasta
2025-03-31 -
ŽŪM pritaria siūlymui parduoti valstybinę žemės ūkio paskirties žemę
2025-04-16
(0)