Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Agropolitika
Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui vadovaus R. Četkauskienė
ŽŪM nuotr.

Vilnius. Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui (ŽŪIKVC) nuo rugpjūčio vadovaus atranką laimėjusi Redvita Četkauskienė, iki šiol dirbusi įmonėje „Vilniaus vandenys“.

Ji pakeis Sigitą Puodžiuką, kuris pasitraukė iš pareigų pernai įstaigoje nustačius nepotizmo apraiškų, pranešė Žemės ūkio ministerija.

R. Četkauskienė yra dirbusi valstybės įmonėse „Litgrid“, „Oro navigacija“, pastarajai laikinai vadovavo. Nuo 2021 m. dirbo „Vilniaus vandenų“ Teisės padalinio vadove, ji yra nepriklausoma Registrų centro valdybos narė.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Skelbta, kad nuostolingai dirbančiame ŽŪIKVC kai kuriems darbuotojams 2019–2021 m. mokėtos rinkos sąlygas gerokai viršijančios algos, pavyzdžiui, vieno darbuotojo vidutinė alga siekė 18 tūkst. Eur, kito – 12 tūkst. eurų. Didžiąją dalį darbo pajamų sudarė atlygis ir priedai už papildomus darbus ir projektus, kurių dalis, tikėtina, atlikta darbo metu.

Be to, įmonė nusprendė savo resursais kurti programinę įrangą vidaus naudojimui, neįvertinus, kiek realiai tai kainuos ir kokia programų kaina rinkoje. Už šių sistemų kūrimą kai kuriems darbuotojams mokėta papildomai. Tie patys darbuotojai ir priėmė sprendimus kurti tokią įrangą, ir patys ją kūrė ir dar už tai gavo papildomą užmokestį, kai kada net viršijantį pareiginę algą.

Šaltinis: ŽŪM
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos