Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Agropolitika
Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui vadovaus R. Četkauskienė
ŽŪM nuotr.

Vilnius. Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui (ŽŪIKVC) nuo rugpjūčio vadovaus atranką laimėjusi Redvita Četkauskienė, iki šiol dirbusi įmonėje „Vilniaus vandenys“.

Ji pakeis Sigitą Puodžiuką, kuris pasitraukė iš pareigų pernai įstaigoje nustačius nepotizmo apraiškų, pranešė Žemės ūkio ministerija.

R. Četkauskienė yra dirbusi valstybės įmonėse „Litgrid“, „Oro navigacija“, pastarajai laikinai vadovavo. Nuo 2021 m. dirbo „Vilniaus vandenų“ Teisės padalinio vadove, ji yra nepriklausoma Registrų centro valdybos narė.

Bioversija m7 2024 02 22

Skelbta, kad nuostolingai dirbančiame ŽŪIKVC kai kuriems darbuotojams 2019–2021 m. mokėtos rinkos sąlygas gerokai viršijančios algos, pavyzdžiui, vieno darbuotojo vidutinė alga siekė 18 tūkst. Eur, kito – 12 tūkst. eurų. Didžiąją dalį darbo pajamų sudarė atlygis ir priedai už papildomus darbus ir projektus, kurių dalis, tikėtina, atlikta darbo metu.

Be to, įmonė nusprendė savo resursais kurti programinę įrangą vidaus naudojimui, neįvertinus, kiek realiai tai kainuos ir kokia programų kaina rinkoje. Už šių sistemų kūrimą kai kuriems darbuotojams mokėta papildomai. Tie patys darbuotojai ir priėmė sprendimus kurti tokią įrangą, ir patys ją kūrė ir dar už tai gavo papildomą užmokestį, kai kada net viršijantį pareiginę algą.

Šaltinis: ŽŪM
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos