Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Agropolitika
Į ministeriją kvies žmonių iš Kauno, Šakių ir kt.

Vilnius. Žemės ūkio ministerijos perkėlimas į Kauną kainuos apie 1,13 mln. eurų, o naujų patalpų nuomotojas paaiškės vasarą. Kovo mėnesį atidaroma „veidrodinė“ ministerija, kuri dubliuos Vilniaus ministerijos veiklą.

„Vasarį skelbsime patalpų nuomos konkursą – nežinome kur jos bus, bet norime, kad jos būtų centre. Planuojame, kad gruodį vyks persikraustymas“, – antradienį spaudos konferencijoje teigė ministras Giedrius Surplys.

Pasak jo, ministerijos perkėlimas kainuos apie 1,13 mln. eurų, o apie 0,3 mln. iš jų planuojama skirti išeitinėms kompensacijoms ir išmokoms.

Bioversija 22 02 02

„Šiuo metu ŽŪM užima 2,5 karto didesnes patalpas, nei jai priklausytų pagal darbuotojų skaičių. Persikėlę taupysime iš to, kad ministerija bus lankstesnė, mobilesnė, (..) taupysime po 200 tūkst. eurų per metus. Perkėlimui planuojame išleisti 1,13 mln. eurų. Mes neskaičiuojame to, kad persikėlę parduosime šį pastatą“, – kalbėjo ministras.

G. Surplio teigimu, į naujas būtų perkelta apie 280 darbuotojų iš ministerijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros ir Nacionalinės žemės tarnybos.

Dabar ŽŪM naudoja 9,1 tūkst. kv. m patalpas, o Kaune jai bus reikalinga 3,9 tūkst. kv. m ploto  patalpų.

Planuojama, kad ŽŪM ir jai pavaldžios įstaigos bus perkeltos ir dirbs Kaune jau kitąmet. G. Surplio teigimu, perkėlus institucijas, jos bus lengviau pasiekiamos socialiniams partneriams iš visos šalies, bus daugiau karjeros galimybių žemės ūkio kvalifikacijos specialistams.

Perkeliant ministeriją į Kauną dalis darbuotojų natūraliai pasikeis, sakė ministras. „Aš to nenorėčiau, tačiau natūraliai kaita vyks, nes nedaug yra linkę važiuoti iš Vilniaus ir dirbti Kaune. Štai tuos žmones, kurie nepanorės likti ministerijoje, kurie jau dabar ieškosi darbų, turėsime pakeisti žmonėmis iš galbūt Kauno, galbūt Šakių, galbūt dar kažkur“, – „Žinių radijui“ trečiadienį sakė G. Surplys.

„Kovo mėnesį jau atidarome „veidrodinę“ ministeriją, kuri dubliuos tai, kas šiuo metu yra Vilniuje, tačiau jų darbo vieta bus Kaune. Taip pat kalbamės su geriausiais specialistais, skyrių vedėjais, siūlydami jiems važiuoti į Kauną ir sakydami, kad mes juos tikrai vertiname“, – sako G. Surplys.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos