Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Agropolitika
G. Surplys: sprendimas dėl Kauno tvirtas

Kaunas. Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys pirmadienį pirmą kartą dirbo Kaune, Žemės ūkio rūmuose. Ministerija teigia, kad po truputį ruošiamasi būsimam ministerijos perkėlimui į šį miestą.  

G. Surplys Kaune susitiko su įvairių asociacijų atstovais, kurie iš anksto užsiregistravo. Ministras bendravo su įmonių grupės „KG Group“, Prienų rajono Smulkių ir vidutinių pieno gamintojų asociacijos, Lietuvos geodezininkų ir matininkų sąjungos, Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos, draudimo bendrovės „Vereinigte Hagelversicherung VVaG“ filialo „VH Lietuva“,  Savivaldybių žemės ūkio skyrių darbuotojų asociacijos, Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos atstovais.

Su ministru susitikęs Lietuvos pieno gamintojų asociacijos Tarptautinių ryšių koordinatorius Eimantas Bičius sakė, kad daugeliui šalies ūkininkų atvykti į Kauną būtų patogiau nei į Vilnių.

Bioversija 22 08 31

Į Kauną planuojama perkelti Žemės ūkio ministeriją ir jai pavaldžias įstaigas. Tai norima padaryti iki kitų metų pabaigos. „Iš pradžių reikia atmatuoti, o paskui kirpti, todėl norisi gyvai viską pamatyti. Sprendimas yra tvirtas, ministerija nuo 2020 metų sausio pradės dirbti Kaune“, – teigė G. Surplys.

Anot jo, turbūt šiemet bus paskelbtas patalpų Kaune konkursas. „Pradinė pozicija yra nuomotis patalpas, tačiau reikia skaičiuoti, gal ir įsigijimas yra geras variantas. Mūsų prioritetas yra tai, kad pastatas būtų centre, kuo arčiau geležinkelio stoties. Kalbame apie 10 tūkst. kv. m. plotą, nes norime į vieną pastatą sukelti ir ministerijai pavaldžias įstaigas, kad ūkininkui ar kitam asmeniui nereikėtų klaidžioti iš vieno miesto galo į kitą“, – teigė ministras.

Pasak G. Surplio, sprendimas perkelti ministeriją racionalus tik tada, jei kalbama apie naują vadybos kultūrą.

„Turiu galvoje lankstų darbo grafiką, galbūt kelionės laiko įskaičiavimą į darbo laiką, darbą  traukinyje, kai darbuotojai gali skaityti pasiėmę planšetę ar kitą įrenginį. Įgyvendinus šias permainas, galėsime kalbėti, kad tai bus pažangiausia ministerija, dirbanti naujais principais“, – sakė ministras.

Pasak ministro, Nacionalinė mokėjimo agentūra pradeda bandomąjį projektą, iki naujųjų metų darbuotojai turės 5 lanksčias darbo dienas per mėnesį, kai galės dirbti iš namų ar kitos vietos. „Jei tai nesukels rūpesčių, prie to pereis ir ministerija. Turime išeiti iš seno mąstymo. Ne darbo laikas svarbu, o padaryti užduotį kuo greičiau“, – sakė G. Surplys.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija