Agritechnica 21 11 15 Rovaltra-mobili-virsuje
Verslo informacija
Susipažinkite su „Eglės sanatorija“ ir pasinaudokite nuolaida ūkininkams

Ilgametę sveikatinimo patirtį sukaupusi organizacija, apsigaubusi modernia ir šiuolaikiška skraiste, savy nešiojanti krislą išminties ir gausų žinių bagažą, tačiau nuolat tobulėjanti ir siekianti aukštumų.

„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai, įsikūrę dviejuose mūsų šalies kurortuose – Druskininkuose ir Birštone.

Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinę natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija.

Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. ūkininkams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ su viena iš gydomųjų programų, taikoma 7 proc. nuolaida ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.

Kas yra sanatorinis gydymas?

Tai gydymas, pagrįstas natūraliais ir pritaikytais gamtiniais veiksniais, paremtas senomis tradicijomis, integruotomis į šiuolaikinę mediciną. Mūsų visuomenėje dar vis gajus stereotipas, kad sanatorinis gydymas skirtas tik sergantiems, vyresnio amžiaus arba traumas patyrusiems žmonėms, tačiau – sanatorinis gydymas yra reikalingas ir naudingas visų amžiaus grupių žmonėms: tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senjorams. Kodėl? Nes kiekvienas žmogus yra unikalus individas, kurio organizmui, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia atsikvėpti, kūnui – sustiprėti, mintims – atsipalaiduoti.

Taikant sanatorinį gydymą vadovaujamasi trimis pagrindinėmis kryptimis: holistiniu požiūriu į žmogų, kai gilinamasi į žmogaus visumą – jo kūną, protą, emocijas ir elgesį, o ne tik į organizmo siunčiamus simptomus. Taip pat vadovaujamasi kognityviniu požiūriu, kai manoma, kad žmogaus mintys, nuotaika, elgesys, jausmai ir kūno pojūčiai yra neatsiejamos organizmo dalys, kurios sąveikaudamos su aplinka veikia mūsų fizinį kūną ir turi tiesioginės įtakos sveikimo procesui. Ir trečiasis požiūrio taškas – įsisąmoninimas (angl. mindfulness) – jausmų ir proto harmonija.

Kokie yra natūralūs gydomieji veiksniai?

Natūralių Druskininkų ir Birštono kurortuose trykštančių mineralinio vandens šaltinių naudojimas gydymui vadinamas balneoterapija. Tai yra vienas iš trijų gydomųjų gamtinių veiksnių, pasitelkiamas sanatoriniam gydymui. Mokslinių tyrimų metu įrodyta, kad šis vanduo turi daugybę gydomųjų savybių, jis yra ne tik geriamas, bet ir naudojamas įvairiose procedūrose. Kitas natūralus gamtinis veiksnys – gydomasis durpinis purvas, vadinamas peloidoterapija. Jis procedūrose naudojamas vienas (įvyniojimams) arba maišomas su mineraliniu vandeniu.

„Eglės sanatorijoje“ naudojamas durpinis purvas yra laikomas vienu iš geriausių Europos terapiniuose kurortuose naudojamų purvų! Sanatoriniam gydymui ne mažiau svarbi ir klimatoterapija – įvairių klimato faktorių ir vietovės ypatumų naudojimas gydymui. „Eglės sanatorija“ įsikūrusi gamtos apdovanotose vietose: sanatorijos apsuptos didingų medžių, šalimais tyvuliuojančios upės, išraizgytų miško takelių...

Mieli ūkininkai, po vasaros ir rudens darbų ateina laikas atsikvėpti ir atgauti jėgas, tad visą lapkričio mėnesį kviečiame pasinaudoti nuolaida „Eglės sanatorijoje“ ir čia apsistojus pasilepinti nemokamais apsilankymais baseinų ir pirčių komplekse kasdien.

Daugiau informacijos ir akcijos sąlygas rasite sanatorija.lt

Informacija ir rezervacija telefonu+370 313 60 220 arba sanatorija.lt

Užsakymo Nr. 10670-R

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kuri ekoschemų priemonė jums būtų priimtiniausia?
Visos apklausos