Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Verslo informacija
Sėkmės veiksnys - universalios Deutz-Fahr mašinos ir profesionalus techninis aptarnavimas

Biržai. 2015-ieji metai „Biržų žemtiekimui" buvo ypač sėkmingi. Parduota rekordiškai daug Deutz-Fahr traktorių. Jubiliejinį - 70-ąjį traktorių - įsigijo jaunas Anykščių rajono ūkininkas Tomas Eidrigevičius.

Pavasarį ūkininkas į laukus išvažiuos su Deutz-Fahr flagmanu - pačiu galingiausiu 7-os ribotos serijos modelio traktoriumi 7250 TTV Warrior. Traktorius buvo specialiai pagamintas pagal išankstinį užsakymą. Šiems specialios serijos traktoriams gamintojas suteikia trijų metų arba 3 000 mval. garantiją, kuri bet kada vėliau gali būti pratęsta iki 5 metų arba 5 000 mval.

Rinkdamasis traktorių jaunasis ūkininkas pasitikėjo savo tėvo, taip pat ūkininko, rekomendacijomis ir pasirinko jau išbandytą ir patikimą Deutz-Fahr traktorių. Prieš šešerius metus Vladas Eidrigevičiaus Deutz-Fahr pasirinko todėl, kad šis vokiškas traktorius buvo visais 100 tūkstančių litų pigesnis už tokio pat galingumo kitų gamintojų traktorius. Pirkinys ūkininko ne tik nenuvylė, bet net pranoko lūkesčius.

Pasak ūkininko, per visus šešerius metus jo įsigytas Deutz-Fahr traktorius neturėjo nė menkiausio gedimo. Traktorius galingas, tinka dirbti kalvotose vietovėse. Taigi, pasitaręs su tėvu, Tomas taip pat nusprendė įsigyti jau išbandytą, pasiteisinusį, novatoriškais sprendimais ir patrauklia kaina besipuikuojantį Deuz-Fahr traktorių.

Jurijus Čaikinas, „Biržų žemtiekimo" žemės ūkio technikos pardavimų vadovas, teigė, jog Tomo įsigytas traktorius yra pažangesnis nei jo tėvo Vlado. Tai naujesnės kartos, pažangių „Deutz-Fahr" technologijų produktas, sukurtas remiantis naujausiais technikos pasiekimais.

Traktorius taip pat yra labai ekonomiškas. 7250 TTV ir 7250 TTVWarrior serijos modelio traktoriai yra daug ekonomiškesni už šios klasės traktorių sąnaudų vidurkį - užtikrina aukščiausią reitingą šioje traktorių klasėje. Rekordiškai mažos, 243 g/kWh, degalų sąnaudos varikliui dirbant vardiniais sūkiais ir 229 g/kWh didžiausios galios režimu.

7-osios serijos traktoriuose įrengta efektyvi bepakopė transmisija, užtikrinanti, kad svarbiausiame 7-15 km/val. greičių diapazone galia varantiesiems ratams 80 proc. būtų perduodama mechaniškai, t. y. efektyviausiai. Savo ruožtu variklis su transmisija puikiai tarpusavyje suderinti, todėl traktoriaus rodikliai, 2014 m. įvertinti pagal griežčiausią DLG PowerMix metodiką, yra išties puikūs: vidutinės dyzelino sąnaudos - tik 5,95 l/ha arba 10 proc. mažesnės už visų bandytų traktorių sąnaudų vidurkį.

Neabejotinai 7250 TTV yra vienas ekonomiškiausių šios galios klasės traktorių rinkoje. 7250 TTV modelio traktorius yra galingiausias (didžiausia variklio galia su įjungta galios didinimo sistema 263 AG) iš trijų 7-osios serijos „Deutz-Fahr" mašinų. Kartu jis yra populiariausias šios serijos traktorius Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Ypač daug šių traktorių užsakymų „Biržų žemtiekimas" sulaukė antroje praėjusių metų pusėje.

VisiDeutz-Fahr traktoriai yra išskirtinio dizaino. Mašinų vidaus ir išorės dizainas, ergonominiai sprendimai - kruopštaus Džiudžiaro (Giugiaro) studijos, priklausančios „Wolkswagen" grupei, darbo rezultatas.

Jurijus Čaikinas, „Biržų žemtiekimo" žemės ūkio technikos pardavimų vadovas, pastebi, kad per 20 metų žemdirbių požiūris į mašinas ir ūkyje diegiamas technologijas gerokai pasikeitė. Vis dėlto trys pamatiniai vertinimo kriterijai išliko. Tai kokybė, ilgaamžiškumas ir degalų ekonomija.

„Deutz-Fahr" atstovams Lietuvoje bendrovei „Biržų žemtiekimas" 2015 metais pavyko parduoti apie 30 proc. daugiau technikos, palyginti su šalies rinkos vidurkiu. Tokią „Deutz-Fahr" sėkmę Lietuvoje lėmė ne tik geras pačių mašinų įvertinimas rinkoje, bet ir strateginės „Biržų žemtiekimo" investicijos į serviso plėtrą: visoms įmonėms parduodamoms mašinoms siūloma kvalifikuota techninė priežiūra ir labai operatyvus atsarginių detalių tiekimas.

„Siekiame, kad bet kuriame kiekvieno Lietuvos regiono kaime ar ūkyje mūsų parduodamų mašinų aptarnavimas būtų pavyzdinis: avarijos ar gedimo atveju reaguojame greitai ir kvalifikuotai", - sako įmonės valdybos pirmininkas Viktoras Rinkevičius.

Auga ne tik serviso grupės kvalifikacija - vyksta intensyvi grupės plėtra, leidžianti operatyviai pasiekti net atokiausius Lietuvos regionus. Pasak žemės ūkio technikos serviso vadovo Tomo Aleksandravičiaus, vien pagrindinėje įmonės bazėje Biržuose ir Kauno skyriuje darbuotojų skaičius pastaraisiais metais išaugo daugiau kaip du kartus. Pakeitus serviso struktūrą, valdymo ir aptarnavimo grandis, atsirado galimybė nepalyginamai greičiau reaguoti į iškilusias problemas. Iš įmonės Kauno skyriaus serviso inžinieriai operatyviau pasiekia Pietų Lietuvą, Kėdainių ir Vilniaus kraštą.

Du atskiri mobilūs ekipažai skirti aptarnauti Žemaitijos regioną. Iškilus konkrečiai problemai, pirmiausia ją stengiamasi išanalizuoti įmonėje ir pas klientą vykti jau turint aiškų veiksmų planą. Taip taupomas ir kliento, ir įmonės darbuotojų laikas. Pagal darbo pobūdį parenkami specialistai, galintys iškeltas užduotis įvykdyti ne tik operatyviai, bet ir kvalifikuotai. Kaip ir praėjusiais 2015 metais, įmonė ir toliau investuos į serviso skyriaus plėtrą.

Ūkininkai, bendrovių vadovai pastebėjo ir įvertino „Biržų žemtiekimo" pastangas ne tik parduoti geras mašinas, bet ir užtikrinti gerą jų aptarnavimą, padedantį sukurti pagrindą efektyviai ir pelningai ūkio veiklai.

Užsakymo Nr. 8429

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos