Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Verslo informacija
Efektyvus šėrimas su KUHN pašarų dalytuvais

Kauno r. Šiais metais ypač daug diskusijų kaip išlikti konkurencingiems gyvulininkystės sektoriuje, kai pieno supirkimo kainos yra pakankamai nestabilios. Neretas pasvarsto ar ir toliau auginti pieningas karves ar labiau pereiti prie mėsinių galvijų veisimo.

Taupymas pašarų ruošime

Nepaisant to, prie kurios krypties bus labiau linkstama, bet kuriuo atveju, norint pelningai dirbti šiame sektoriuje ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas gyvulių šėrimui. Nuo to priklauso tiek karvių pieningumas, tiek ir mėsinių galvijų svoris. Pavyzdžiui pieno savikainoje sąnaudos pašarams sudaro apie 40 proc. visų patiriamų sąnaudų. Tad krentant pieno supirkimo kainoms nemažai ūkininkų pradeda „taupyti" pašarų sąskaita, duodami gyvuliams nevisai pilnaverčius pašarus. Jei dar pašaras netiksliai ir neteisingai sumaišomas ir dalinamas, tai tikimybė turėti gerus primilžius/priesvorius yra  tikrai nedidelė.

Universalios mašinos taupiam ir efektingam šėrimui


Norint išlikti konkurencingu ūkiu reikia ypatingą dėmesį skirti gyvulių šėrimui, stengiantis juos tinkamai paruošti ir tiksliai, nepatiriant nuostolių,  išdalinti. Šiam darbui atlikti svarbu išsirinkti tinkamiausią savo ūkiui mašiną ir sugebėti ją išnaudoti visu 100 proc., pasiekiant išties efektyvų gyvulių šėrimą bei gaunant įmanomai patį didžiausią pelną. Tokius reikalavimus pateisina prancūzų kompanijos KUHN kuriamos ir gaminamos pašarų dalijimo mašinos.  Gama yra plati, tačiau dėl savo itin gerai pasaulyje įvertintų savybių didesnio dėmesio sulaukia universalieji modeliai EUROMIX PLUS, PROFILE PLUS bei savaeigiai pašarų maišytuvai-dalytuvai SPV ir SPW.

EUROMIX PLUS  - tai dvi mašinos vienoje:  maišo bei dalija pašarus ir skleidžia šiaudus. Tinkamiausias ūkiams turintiems nuo 55 iki 200 galvijų. Prioritetas: maišyti ir dalinti itin didelius pašaro kiekius. Augant gyvulių bandai  ir poreikiui gaminti dar daugiau pašaro,  maišytuvus galima patobulinti.T.y agregato talpą, nesumažinant maišymo kokybės, padidinti nuo 11 m³ net iki 27 m³ talpos. Be to, didėjant mašinai tikslumas nenukenčia, jis garantuotas. Pašaras nepaklius po pačia mašina, nes išdalinimo latakai yra sumontuoti mašinos šonuose. Didelio skersmens (1540 mm) šiaudų skleidimo turbina šiaudus 18 m. atstumu paskleidžia ypač tolygiai.

PROFILE PLUS taip pat garsėja savo universalumu ir efektyviu darbu. Svėrimas, maišymas ir dalijimas su šia mašina atliekami preciziškai, kas auginant gyvulius ir taupant kaštus yra išties svarbu. KUHN dalytuvų elektroninė svėrimo sistema leidžia tiksliai matyti kiekvieno pašaro komponento kiekį, nenukrypti  nuo sudaryto raciono ir tokiu būdu valdyti pieno kiekį ir kokybę.  KUHN kompanija tarp visų technikos gamintojų, garsėja unikaliais sprendimais. Tad ir šiame gaminyje įdiegta patentuota VENTIDRIVE sistema leidžia paskleisti net iki 600 kg šiaudų per  4 min 30 sek., tad našumu neverta abejoti. Mašinos gaminamos 16, 18 ir 20 m³ tūrio, o dėl išskirtinės konstrukcijos sraigės, greitai išskirsto šiaudų, šieno ar šienainio ritinius.

Be to, KUHN kompanija, kurdama  šias mašinas, atsižvelgė į ūkių  poreikius turėti pašarų dalinimo mašiną, reikalaujančią nedidelės galios traktoriaus ir galinčią įvažiuoti į siauras, mažo aukščio erdves. Tad PPROFILE PLUS ir buvo pagamintas itin kompaktiškas, pateisinantis apibūdinimą  „įvažiuojantis bet kur". Šia mašina taip pat  skleidžiami šiaudai. VENTIDRIVE sistemos dėka jų sklaida yra naši ir tolygi: net iki 130 kg šiaudų per 1 min yra paskleidžiami iki 20 metrų atstumu. Dirbant tokiu našumu bus išvengta papildomų pravažiavimų, taip taupant išlaidas degalams.Profile Plus: našiai ne tik dalija pašarus, bet ir skleidžia šiaudus


Savaeigis pašarų dalytuvas. Visiems ūkio valdymo metodams

Turint dideles gyvulių bandas, atsiranda poreikis galingesnėms pašarų dalijimo mašinoms. KUHN kompanijos pasididžiavimas  - galingiausi rinkoje savaeigiai pašarų dalytuvai SPV ir SPW. Dėl  naudojamų galingų smulkinimo galvučių (priklausomai nuo modelio, 90- 200 AG) visi pašarai pakraunami ypač greitai. Ūkiuose, kur auginamos pieningos karvės, ypač svarbu skaidulų kiekiai. Su šia mašina galima pakrauti įspūdingas kukurūzų siloso normas (2,46 t/min.) ir išlaikyti taip reikalingas pašarų skaidulas. SPV ir SPW dalytuvai taip pat yra racionalus sprendimas ūkiams, kurie yra tame pačiame rajone ir turi noro kooperuotis.  Viena tokia mašina gali lengvai aptarnauti kelis ūkius. Europos šalyse tai gana paplitusi praktika, leidžianti taupyti išlaidas.KUHN savaeigis pašarų dalytuvas optimalus laikant itin didelius galvijų kiekius

Užsakymo nr.8317

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos