„Google“ žengia į maisto pristatymo rinką
2016-03-16

San Fransiskas. Interneto paslaugų milžinė „Google" paskelbė pradedanti teikti šviežio maisto pristatymo paslaugas keliuose JAV regionuose. Kaip skelbia „Seed Daily", kompanija įsiveržė į sritį, kurioje jau dirba elektroninės komercijos portalas „Amazon" ir ilgas sąrašas maisto pristatymo startuolių.

Nuo 2013 teikiama „Google Express" paslauga, iki šiol apėmusi tik negendančias prekes, pasipildys šviežiais gaminiais eksperimentinėse rinkose Los Andžele ir San Fransiske.

Projekto vadovo teigimu, kompanija atsižvelgė į klientų prašymus vienoje vietoje užsisakyti visų reikiamų maisto produktų. „Nesvarbu, ar jums reikia papildyti šaldytuvą, ar tik pagalbos pristatant sunkesnius daiktus - tiesiog išsiųskite užsakymą, ir mes viskuo pasirūpinsime," - rašoma projekto tinklaraštyje.

Linas Agro2 20 04 01

Ne maisto prekių pristatymo paslauga „Google Epress" šiuo metu veikia keliolikoje JAV miestų. Pristatymas tą pačią arba kitą dieną kainuoja 3 dolerius nariams, 5 dolerius - neregistruotiems vartotojams. „Google" išplėtė pasiūlą maisto produktais netrukus po to, kai tai padarė „Amazon".

Abi kompanijos konkuruoja su JAV ir kitose šalyse kylančia banga startuolių, kurie siūlo užsisakyti maisto naudojant mobiliąsias programėles.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.02

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip pandemija veikia jūsų ūkio ir šeimos gyvenimą?
Orai