Basf A1 25 03 24 Basf m1 25 03 24
Gyvenimas toks...
Sezoną pradėjo „Mano ūkio" krepšinio komanda

Vilnius, spalio 21 d. Šią savaitę Vilniaus „Švyturio" krepšinio čempionate „Sostinės" taurei laimėti kovas pradėjo „Mano ūkio" komanda. Jubiliejiniame, penkioliktajame, sezone „Mano ūkio" krepšininkai kaunasi C lygos G grupėje.

Oficialus komandos startas šiame sezone antradienio rungtynėse su BC „Šarpėjaus" komanda buvo paženklintas traumomis ir po atkaklios kovos „Mano ūkio" vyrai nusileido rezultatu 59:50. „Mano ūkio" krepšininkai išvykoje tikėjosi atkaklios kovos su pajėgiais varžovais, tačiau, pasak kapitono Martyno Matulevičiaus, itin skausminga visai komandai buvo pagrindinio aukštaūgio Donato Rubcovo trauma trečiajame kėlinyje. „Beveik visas varžybas žaidėme taškas į tašką, tik trečiajame kėlinyje patyriau traumą, o šiek tiek vėliau kojos traumą patyrė Donatas, - pasakojo M. Matulevičius, vis dėlto grįžęs į aikštę ketvirtajame kėlinyje. - Iškritus D. Rubcovui ėmė stigti aukštaūgių, varžovai išsiveržė...".

Krepšinio komanda „Mano ūkis

Bioversija m7 2024 03 29

Rezultatyviausiai rungtynėse žaidė „Mano ūkio" sunkusis krašto puolėjas M. Matulevičius, komandai pelnęs 22 taškus, antras pagal naudingumą buvo D. Rubcovas, atkovojęs 12 kamuolių. BC „Šarpėjaus" komandoje itin sėkmingai pasirodė Žydrūnas Nenartavičius, komandai pelnęs 22 taškus, atkovojęs 10 kamuolių.

Nors startas „Mano ūkiui" ir nebuvo lengvas, komanda nusiteikusi toliau atkakliai kovoti C lygoje. M. Matulevičiaus teigimu, šio sezono tikslas - patekti į 1/16 finalo etapą. Tuo labiau, kad tai nėra tik svajonė - 2009-2010 metų sezone „Mano ūkio" branduolys, žaidęs tuomet pavadinimu „Projektas PX", tai jau buvo pasiekęs. Šiemet komanda ne tik pakeitė pavadinimą, bet iš dalies atnaujino ir sudėtį. Kapitono teigimu, komandą labai sustiprino šiemet prisijungęs aukštaūgis vidurio puolėjas Dovydas Petraška.