Gyvenimas toks...
Procesas dėl E.Bėronto nesibaigia
2018-10-12

Vilnius. Žemės ūkio ministras ketina prašyti teismo atnaujinti procesą dėl į Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovo pareigas grąžinto Eriko Bėronto.  

Giedrius Surplys BNS pranešė, kad galvojama teikti prašymą teismui atnaujinti procesą.

„Pasiaiškinti papildomai, pasikviesti papildomai liudininkų. Per tris mėnesius galime kreiptis“, – BNS teigė G. Surplys.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas rugsėjo pabaigoje patenkino E. Bėronto skundą ir jį grąžino į agentūros vadovo postą bei įpareigojo jam sumokėti beveik 22,3 tūkst. eurų kompensaciją.

Tuomet ministras teigė iškėlęs E. Bėrontui griežtus tikslus – efektyvi NMA veiklą, kad per vienerius metus visos agentūrai pateiktos paraiškos būtų įvertintos laiku, skaidri agentūros veikla, jos perkėlimas į Kauną per vienerius metus.

„Šiuo metu galiu pasakyti tik tiek, kad yra teismo sprendimas, aš jį privalau vykdyti. Mano pasitikėjimą jis turės pelnyti savo darbu ir veiklos skaidrumu“, – BNS tuomet tvirtino G. Surplys.

Tuometinis žemės ūkio ministras Bronius Markauskas sausio pradžioje buvo paskyręs E. Bėrontą vadovauti agentūrai antrai kadencijai, tačiau vėliau gavęs papildomos Specialiųjų tyrimų tarnybos informacijos, sausio viduryje jį atleido.

Atleidus E. Bėrontą, Žemės ūkio ministerija skelbė naujo NMA vadovo konkursą, jį laimėjo agentūros direktoriaus pavaduotojas Tomas Orlickas. Po teismo sprendimo minėtas konkursas buvo anuliuotas.

BNS inf.

Mano ūkis - mobili apačia

(3)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

 • O

  (78.58.117.230)

  Kada naujasis ministras imsis NŽT veiklos tikrinimo??? Nesibaigianti žemės reforma, metų metais nerengiami projektų papildymo projektai, netaisomos klaidos, projektuojami konfliktai... O gal taip ir geriau, kai "specialistės ateina į darbą tik tam, kad "prastumtų" dieną, o gale mėnesio sulauktų eilinio atlyginimo???

 • Ukininke

  (212.47.100.200)

  Nesuprantu kuo kabinasi prie nma vadovo, juk yra svarbesniu reikalu. Tegu vienodomis ismokomis rupinasi, o ne mazareiksmiais dalykais. Kai Bernotas tapo vadovu, ismokos ukininkus pradejo pasiekti zymiai greiciau. Ir nesuprantu tos paranojos del istaigu perkelimo I Kauna, dirba ir tegu dirba, kuo juos kelineti pirmyn atgal.

 • ukininkas

  (188.69.196.42)

  ministre galvokite kaip daugiau pritraukti pinigu Lietuvai o nekaip atleisti NMA direktoriu jeigu teismas grazino reiskia jis teisus

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokios priežastys verčia / priverstų atsisakyti ūkio?
Orai