Gyvenimas toks...
Ministras taps „atpirkimo ožiu“?
2018-04-17

Vilnius. Keturiolika Lietuvos žemdirbių savivaldos organizacijų, palaikydamos ministrą Bronių Markauską, išplatino viešą pareiškimą, kuriame nurodo, kad ministrą siekiama paversti „atpirkimo ožiu“.

„Žemės „kilnojimo biznelis“ – buvusių valdžių palaimintas procesas. Tačiau tie patys politikai dvi dešimtis metų nepastebi, kad tūkstančiai hektarų žemės Lietuvoje, jų priimtų teisės aktų dėka, tapo kilnojamuoju turtu ir laisvai „sklando“ po šalį iš vienos vietos į kitą. Ne vienas ūkininkas ar žemės ūkio bendrovė buvo pastatyti prieš faktą, kaip jų dešimtmečius dirbamose valdose atmatuojami sklypai ir atkuriama nuosavybė, atkėlus ją nežinia iš kur. Ir tai buvo daroma ne be aukščiausių valdininkų žinios, galbūt turint “politinį stogą”, - rašoma pareiškime.

Jame taip pat nurodoma, kad ministras B. Markauskas dėl jo šeimos žemės laikino panaudojimo (antraip ten būtų dirvonas ir piktžolės) tampa „atpirkimo ožiu“. Žmonės niekaip negali patikrinti informacijos, skleidžiamos viešai ir „dozuotai“, todėl dažnai patiki tuo, kas brutaliai jiems brukama.

Pareiškimo tekstą rasite čia.

MŪ inf.

(5)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

 • Nerijus

  (90.131.33.167)

  Misliu svetimos zemės kai ji prigriebiama kol savininkas atsipeikės isvis deklaruoti nepatartina. Viena kai ganai apleistoj pievoj o kita kai dar ismoku uzsigeidi ir dar reki- tai normali praktika, paziurekit per Lietuva kiek tokiu. Kiek vagiu Lietuveleje, gal ir mes imkime vogti, juk tai normali praktika.

 • Joo

  (78.62.27.35)

  Nuolat vagiant kada nors vistiek įkliūsi. Jeigu svetima tai neliesk.

 • ūkininkas

  (90.131.41.83)

  Kaip ten su ta žeme buvo - nežinau,bet spauda rašė,kad ministras deklaravo svetimą(nuosavybę)žemę kaip savo. Reikėjo deklaruoti kaip išsinuomota iš kitų asmenų,ir ,viskas būtų buvę tvarkoje.

 • Kaimietis

  (85.232.158.6)

  Mano kaime daugiau kaip mėnesį stovi nenaudojamas automobilis, rūdyje ant akių. Rytoj planuoju jį pasiimti išvykai į Vilnių. Savininko nerandu, manau, kad nesupyks. Naudojamo automobilio vertė, net padidės. Bronius parodė, kaip reikia veikti. Savo automobilį aplamai planuoju parduoti, taps nebereikalingu ir išlaidų nebeturėsiu.

 • ziemos sodas

  (78.58.76.9)

  eik Broniau ukininkauti, neskriausk mamos su savo rupesciais

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
ES finansinė parama paskatino:
Orai